22.06.2018 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi

İnternet Neden Yavaş ?

Son günlerde Türkiye gündeminin hızlıca değişmesi ve benzeri sebeplerden dolayı, yoğun ilgi sonucu ve habere hızlı ulaşım sağlama çabasıyla aşırı yüklenme sonucu bir çok web sunucusu talebi karşılamamaya başladı.

Facebook, Twitter, Youtube ve diğer bir haber siteleri yoğunluktan dolayı yavaşlama gösterebiliyor. Son dakika haber alma kaynakları ise özellikle Akıllı telefonların nerede olursa olsun internete ulaşımının açık olmasından dolayı yoğunluk yaşanmaktadır.

Bilişim Teknolojileri ve İletişim Kurumu  ( BTK ), kullanıcılardan gelen sorulara web sitesi üzerinden ayrıca cevap vermektedir.

 

 

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

~

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Malatya Son Dakika Haber sistemi ve Firma Rehberi olarak kurulan Portal sitemiz hizmetlerine devam etmektedir. Malatya Haber alma konusunda bir çok sosyal medya kaynağından yararlandığımız gibi bir çok yerel ve genel haber sitesinden de faydalanmaktayız. Kullanım şartları içerisinde belirtilen sitelerin Malatya ile ilgili haberleri sitemizde yayınlanmamaktadır. Kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız malatyaweb@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde Malatya son haberler bulabilirsiniz.