22.04.2019 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi

Malatya Kurslar

 

Yeşilyurt Kadın Yaşam ve Spor Merkezi tarafından düzenlenecek olan Aşçı Yardımcılığı Kurs kayıtları devam etmektedir. Aşçı yardımcılığı kursu haftada 4 gün (salı, çarşamba, perşembe, cuma) olup saat : 08:00 – 13:00 arasında yapılacaktır.

Kayıt olmak isteyen bayanların kimlik ve diploma fotokopileri ile Yeşilyurt Kadın Yaşam ve Spor Merkezi ‘ne başvurmaları gerekmektedir.

Telefon : 0422 238 13 48

 

Yeşilyurt Kadın Yaşam ve Spor Merkezi

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

~

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özgül dedi ki:

    İyi günler aşçı yardımcılığ kursuı için aradim ulasamadim başvurular më zamana kadar dev edecek ve kurs ne zaman başlayacak?7 yaşında bir kızım var yanımda gelmesinin bir sakıncası olur mu bilgi verirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZMalatya Son Dakika Haber sistemi ve Firma Rehberi olarak kurulan Portal sitemiz hizmetlerine devam etmektedir. Malatya Haber alma konusunda bir çok sosyal medya kaynağından yararlandığımız gibi bir çok yerel ve genel haber sitesinden de faydalanmaktayız. Kullanım şartları içerisinde belirtilen sitelerin Malatya ile ilgili haberleri sitemizde yayınlanmamaktadır. Kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız malatyaweb@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde Malatya son haberler bulabilirsiniz.