20.10.2018 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi

Malatya Yeni İş İlanları

Son günlerde bir çok Malatya ‘lı gerek işkur sitesi üzerinden gerekse bazı ilan siteleri üzerinden iş arama çabası içinde kara kara düşünürken, saçma sapan iş ilanları ve saçma sapan kendini insan sanan firma sahipleri ile muhatap olmak zorunda kalıyorlar.

3 koyun versen bakamayacak insan kılığına bürünmüş kan emici müsfetteler değişik değişik talepler ile özel sektörün bokunu iyice çıkarmış durumdalar. Devletin artık denetlemelerini artırması bu kan emicilere fırsat vermemesi gerekiyor lakin ekonomi bahanesi altında bu kan emicilere her türlü güzellik yine devlet eliyle yapılıyor.

Bu düzenin değişeceğini ummuyoruz, böyle bir beklenti içine girmiyoruz sadece Allah (C.C.) garibanlara sabır versin ve mazlumun hakkını zalimde bırakmasın inşaAllah.

 

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

~

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Malatya Son Dakika Haber sistemi ve Firma Rehberi olarak kurulan Portal sitemiz hizmetlerine devam etmektedir. Malatya Haber alma konusunda bir çok sosyal medya kaynağından yararlandığımız gibi bir çok yerel ve genel haber sitesinden de faydalanmaktayız. Kullanım şartları içerisinde belirtilen sitelerin Malatya ile ilgili haberleri sitemizde yayınlanmamaktadır. Kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız malatyaweb@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde Malatya son haberler bulabilirsiniz.