19.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Ayka Çelik Kapı

ADRES
2. Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No : 6
TELEFON
FAKS
0422 2440404
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kaliteli hizmet sloganını kendisine ilke edinen AY-KA KAPI 1992 yılından bu yana Malatya’da çelik kapı sektöründe ciddi mesafeler kat etmiş ve sağlam adımlarla bu günlere gelmiştir.

Müşterilerine layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız, 2003 yılında Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesinde hizmetine başlamıştır. 24250 metrekarelik arazi üzerinde 9,500 metrekare imalat alanı, ayrıca 4000 metrekare yarı mamül satış alanı, fabrika teşhir showroomu ve ar-ge bölümü ile AY-KA KAPI markasıyla kapı hizmetini sürdürmektedir.

2009 yılında PVC kaplamalı iç oda kapısı üretimiyle çelik kapının yanı sıra iç kapı serüvenine başlayan AY-KA, her geçen yıl üretim kapasitesini artırarak yoluna devam etmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen AY-KA, kaliteli işçiliğinin yarattığı alternatif zenginliğe, maksimum güvenliği de eklemiştir.

Bünyesinde, kapsamlı eğitimden geçmiş, alanında uzman, sertifikalı ekiple çalışan AY-KA, kaliteye verdiği önemi ispatlamıştır.

Güvenliği, kaliteyi ve estetiği ayrılmaz bir bütün olarak görmeyi bilen ve bu anlayışı imal ettiği mamullere en iyi şekilde yansıtan AY-KA KAPI, bayilerinden ve müşterilerinden tam not almış ve bu unsurlar tercih edilme sebebi olmuştur.

TSE standartları, TÜV ISO 9001-2000 kalite güvence sertifikasına sahip olmakla birlikte, uluslararası standartlara uymakta da gösterdiği hassasiyetle acil çıkış kapıları için EN 1634- 90 dk. Yangına Dayanım Sertifikası’nıda alan firmamız, yurtiçi ve yurtdışı projelerde hizmetlerine devam etmektedir.

Projelere uygun zengin çeşidi ile imal ettiği mamulleri ürün garantisiyle destekleyip tüketicinin hizmetine sunan firmamız, oluşturulan bayii ağı ile satış sonrası servis hizmetinde istenilen verimliliği sağlamış, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından aldığı garanti belgesi ve Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesiyle ile müşterisine verdiği bu güveni pekiştirmiştir.

Şu anda yurt içinde bayi ağlarını güçlendiren ve her geçen gün bu ağa bir yenisini ekleyip, yurt dışında Ortadoğu ve Afrika ülkelerine ihracat yapan AY-KA KAPI, her yıl hedeflerine ulaşmanın gururunu yaşamaktadır.

Ayka Çelik Kapı Ayka Çelik Kapı Ayka Çelik Kapı Ayka Çelik Kapı

Henüz video eklenmemiş.

38.34596449365382,38.1855583190918

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ