18.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

EminEvim 2021 Ocak Kampanyası

EminEvim 2021 Ocak Kampanyası

EminEvim 2021 Ocak Kampanyası

Malatya Emin Evim 2021 Ocak ayı kampanyası için son 7 gün. Faizsiz ev alma sisteminin ilk öncüsü olan Emin Evim Malatya 11 Ocak 2021 Pazartesi gününe kadar harika 2 kampanya gerçekleştirdi. Aşağıda ayrı iki seçeneği değerlendirerek sizde hayalinizdeki eve faizsiz ulaşabilirsiniz. Banka faiz oranlarının arttığı ve neredeyse bir daire parası kadar faiz ödemenize hiç gerek yok. Zamana bırakarak ve biraz sabır göstererek ev almak çok kolay.

Emin Evim Vade Ortası Teslim Sistemi

 

 

 

Emin Evim Çekilişli Teslim Sistemi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Malatya Ev Alımı ve Satımı dedi ki:

    Devletin kredi faizlerini düşürdüğü günleri gördük ve aynı günün sabahında müteahhit dediklerimizin kredi faizindeki düşüş kadar daire fiyatlarına ekledikleri zamları da gördük. Şimdi ne oldu daire satamıyorsunuz değil mi? Müteahhitler derneğinin başkanı çıkmış ; yok demir fiyatları artmış, yok çimento fiyatları artmış diye kanallarda, sosyal ortamlarda demeçler veriyor. Yok kardeşim olmaz böyle!

    Siz ve aradaki emlakçılar devletin vatandaşına yaptığı bir güzellikten nemalanmaya çalışıyorsanız sizden daire almamak için herkesin elinden geleni yapması şart! Pek memnun olmasak da umarım TOKİ Türkiye çapında büyük kampanyalar ile daha güzel yapılar yapar da vatandaşı siz gözü doymayan insafsızlar! ‘ın eline bırakmaz.

    Yukarıdaki yazdığımız fiyat artışları 2020 nisan-mayıs döneminde yapılan kredi faiz oranları düşüşü ve sahibinden emlak sitesindeki takiplerimizden resimleri ve delilleri ile mevcuttur.

    Sağlıcakla Kalın Malatya ‘lılar.

BİR YORUM YAZ