26.01.2022 - Malatya Rehber & Firma Rehberi
Malatya Rehber Şehir Portalı

Güvenlik Sistemleri

ADRES
Dabakhane Mh. Halep Cd. Barış İş Hanı
TELEFON
FAKS
05557860666
INSTAGRAM
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

KAMERA SİSTEMLERİ

Kamera sistemleri hakkında yazılabilecek çok cümle varken bizler size işin asıl gerekli olan kısmını anlatmaya çalışacağız. Bildiğimiz üzere teknoloji ve elektroniğin gelişmesi çok hızlı olmakta ve bizler buna yetişebilmek için sıkı takip etmek zorundayız. Güvenlik kamerası pazarında son yıllarda bir çok marka, model bulunmaktadır. Peki hangi kamerayı neden tercih etmeliyiz ?

Güvenlik kamerası iş yerimizi, fabrikamızı, evimizi, bahçemizi ve bir çok alanı güvenli kılma adına yaptırdığımız sistemlerdir. Kamera sistemlerini tercih ederken nelere dikkat edeceğimizi sıralayalım :

  • Güvenlik kamerası size belki yılda bir kez lazım olacak, fakat lazım olduğunda içinde kayıt bulamama gibi bir sürprizle karşılaşmamak adına markalı ürünleri tercih etmelisiniz.
  • Güvenlik kamerası taktırmadan önce bu konunun uzmanından yardım almak mutlaka gereklidir. Kameraların yerleştirileceği alanlar, görüş açıları, sistemin alt yapısının hazırlanması ve proje kısmı işi bilen kişiler tarafından yapılmalıdır.
  • Kamera kayıtlarının aktarılacağı hafıza alanı iyi hesaplanmalı, sistemin bakımı aksatılmamalı ve mümkünse sistemin başlangıç kısmına kesintisiz  güç kaynağı eklenmelidir.

kamera

Güvenlik Kamerasında Önerebileceğimiz Markalar

Öncelikle kamera seçiminde sizlere Türkiye ‘nin bir numaralı ve fiyatı uygun olan DAHUA ve HİKVİSİON markalarını öneriyoruz. Kamera ve kayıt cihazı seçimlerimizi bu markalardan yana kullandıktan sonra hard disk yani hafıza seçimimizi Seagate veya Western Digital markalarından yana kullanıyoruz. Bu hard disk markalarında dikkat etmemiz gereken konu 7/24 Güvenlik hard diski tercih edilmesidir. Güvenlik hard diskleri 7 gün 24 saat çalışma prensibine uygun olarak üretilmektedir.

Kamera, kayıt cihazı ve hard disk (hafıza) seçimimizden sonra geriye kalan sadece kablolama ve montaj aşamasıdır. Sistem kurulumu bitip devreye alındıktan sonra önemli bir diğer konuda kullanımının anlatılması, cep telefonu, herhangi bir bilgisayar veya ekrandan izlenebilmesi için gerekli ayarların yapılmasıdır.

20 yılı aşkın tecrübemizle ve profesyonel ekibimizle sizlere bu konularda yardımcı olmak isteriz. Sadece bir telefonunuzla randevu saatinde adresinize gelerek Ücretsiz Keşif yapar, sizlere güvenlik kameralarının yerleştirileceği konumları, kayıt cihazının nerede olacağını ve kablo tesisatının nasıl çekileceği hakkında ön bilgilendirme yaparız.

Unutmayın! Güvenlik kamerası işlerinde bir çok marka ve model bulunmakta. Burada dikkat edeceğimiz tek husus iş bitip de sistem çalıştırıldıktan sonra alacağınız kesintisiz destektir.

Güvenlik kamerası çeşitleri ;

Güvenlik kameraları İp Kameralar, Hdcvi Kameralar, Ptz Kameralar ve Termal Kameralar olarak sınıflandırılabilir. Ev ve ofisler için önereceğimiz ve uygun fiyata mal edilen kameralar Hdcvi kameralardır. Daha büyük ölçekte Siteler, Fabrikalar, Okullar, Bankalar ….vs gibi mekanlara ise ileriye dönük ve geliştirilebilir sistem olan İp Kamera sistemlerini öneriyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi hangi sistemi seçerseniz seçin en önemli kısım, belirli aralıklarla kamera ve kayıt cihazının bakımı yapılması, kontrol edilmesi ve hizmette süreklilik sağlanmasıdır.

Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri Güvenlik Sistemleri

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ