15.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı YAYINDA MI? Akı karadan seçiyor! Kim kurt kim kuzu belli oluyor

  • Ekonomi
  • 09 Ocak 2021
  • Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı YAYINDA MI? Akı karadan seçiyor! Kim kurt kim kuzu belli oluyor için yorumlar kapalı
  • 17 KEZ OKUNDU

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanında verilecek önemli tüyolar iple çekilirken son bölümde; Kayı beyi unvanıyla hüküm sürmeye başlayacak olan Osman …

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı YAYINDA MI? Akı karadan seçiyor! Kim kurt kim kuzu belli oluyor

Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanında verilecek önemli tüyolar iple çekilirken son bölümde; Kayı beyi unvanıyla hüküm sürmeye başlayacak olan Osman, nizamın altyapısını sağlam bir şekilde oluşturabilmek üzere atağa kalkar. Kuruluş Osman 41.son bölümde; Tam da işler tıkırında giderken umulmadık bir zamanlamayla Flatyos’un kayıplara karışması ve tuzağın kurbanı olan Bala Hatun’un başına gelen talihsiz olay gidişatı tepeden tırnağa etkiledi.

 

 

 

 

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında Osman’ın zalimlerin zaferine katiyen müsaade etmeyerek nasıl bir yol izleyeceği beklenirken son bölümde, Flatyos’un izini yok etmesiyle küplere binen Osman, hiç hesapta olmayan bu hadisenin sorumlusu ilan ettiği Göktuğ’a kılıçtan keskin sözlerle tepkisini gösterirken, başına buyruk hareket eden amcasının da Nikola ile buluştuğu bilgisine ulaşınca beyninden vurulmuşa dönerek hesabını kesti. Kuruluş Osman’da ne yapıp ne edip rehin tutulduğu yerden kurtulmayı başaran Flatyos’un geri gelmesiyle birlikte Nikola’nın elinin kuvvetlenmesinin ardından Osman’ın çemberini daraltıp köşeye sıkıştıracak planını aktif hale getirmeye hazırlandılar.

KURULUŞ OSMAN’DA ORTALIĞI AYAĞA KALDIRAN SAHNE!

KURULUŞ OSMAN 42.BÖLÜM FRAGMANI DUYURULDU MU?

Genel yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği ve senaryosunu ise Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın kaleme aldığı, hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici olay örgüsü ve başarılı prodüksiyonu ile heyecan ve aksiyon tufanı estirip her hafta zirveden düşmeyen Kuruluş Osman 42.bölüm fragmanı şu an için henüz aktarılmadı. Ancak yayın kuruluş tarafından paylaşılır paylaşılmaz içeriğimizde anında yer verilecektir. En yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için bizleri takipte kalmayı unutmayın.

KURULUŞ OSMAN 42.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğinde Fethi Bayram & Ahmet Yılmaz’ın yer aldığı, Diriliş Ertuğrul yapımı sayesinde geniş çapta tanınırlık kazanarak nam salan ve dünyanın birçok ülkesinde de kayda değer sükse yakalayan Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığında bulunduğu, Bozdağ Film imzasıyla ATV’ye taşınan Kuruluş Osman 42.bölümüyle 13 Ocak Çarşamba tarihinde saat 20:00’da hafızalarda kalıcı bir iz bırakacak sahneleriyle seyircisini ağırlamaya hazırlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ