05.12.2019 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi

Malatya Kar Tatili

 

Meteroloji Müdürlüğü Malatya ve çevresinde yoğun kar yağışı beklendiği yönünde açıklamalarda bulundu.

Kar yağışının Malatya merkezde yoğun olmamasından dolayı Valilikten şu an için bir açıklama gelmedi.

Merkezde ve merkez ilçelerde ana arterler ve ara sokaklar hali hazırda trafiğe açık. Gecenin ilerleyen saatlerinde kar yağış yoğunluğunun artıp artmaması ile okulların kar tatili konusunda bir açıklama gelecektir diye düşünüyoruz.

Doğu Anadolu ve Güneydoğu da bir çok ilçe ve köylerde yoğun kar yağışı nedeni ile okullara kar tatili duyurusu yapılmıştır. Henüz Malatya ‘da kar tatili ile ilgili bir durum söz konusu değildir.

Yılın en uzun gecesi olan 25 Ocak – 26 Ocak ‘ta kar yağış yoğunluğunun artıp artmaması ile ilgili olarak kar tatili duyurusu sabah saatlerinde belli olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Şu  an için konu ile ilgili bir durum söz konusu değildir.

[Toplam:5    Ortalama:4.8/5]
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

~

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Malatya Son Dakika Haber sistemi ve Firma Rehberi olarak kurulan Portal sitemiz hizmetlerine devam etmektedir. Malatya Haber alma konusunda bir çok sosyal medya kaynağından yararlandığımız gibi bir çok yerel ve genel haber sitesinden de faydalanmaktayız. Kullanım şartları içerisinde belirtilen sitelerin Malatya ile ilgili haberleri sitemizde yayınlanmamaktadır. Kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız malatyaweb@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde Malatya son haberler bulabilirsiniz.