20.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Malatya Su Tesisatçıları

ADRES
Niyazi Mısri Cad. Mazıcılar Apt Altı No :3 Battalgazi/MALATYA
TELEFON
FAKS
ERKAN-İŞ TESİSAT KANALİZASYON
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Malatya Su Tesisatçıları

Malatya Su Tesisat Tamircisi

Malatya Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kırılan Musluk Nasıl Çıkarılır ?

Aç Kapa Musluk Tamiri

Elektronik bilgisayarlı cihazlarla ve kameralı ekipmanlarımızla 3 metre kadar derinlikteki su kaçaklarını, noktasal olarak tespit edip, konutlarınıza zarar vermeden gerekli müdahaleyi yapıp onarıyoruz. Su Kaçağı sorununuza 7 Gün 24 Saat uzman ekibimizle kırmadan ve itina ile çözüm buluyoruz. Su kaçağının çözümünde uzman bir ekipten yardım almadan bireysel olarak çözmeye çalışmak daha büyük sorunlara yol açarak, zamanınızı ve gereğinden fazla paranızı kaybetmenize neden olacaktır.

 

Konut ya da işyerinizde meydana gelen su kaçakları için özel olarak tasarlanan cihazları kullanan ekipler, gerektiğinde kameralı cihazlar, gerektiğinde akustik dinleme cihazları, gerektiğinde de detektörlü cihazlar kullanıyor. Bu cihazlarla sadece kapalı alanlarda meydana gelen su kaçakları bulunmuyor. Geniş alanlarda meydana gelen su kaçakları da kolayca tespit edilebiliyor. Bahçenizdeki sulama sisteminin borularındaki kaçak da kazmadan tespit ediliyor.

Su kaçak bulma konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip olan uzman ekipler, yerin iki metre altında meydana gelen su kaçaklarını da güvenli bir şekilde tespit edebiliyor. Su kaçağı bulma konusunda modern cihazlarla hizmet veren profesyonel ekipler, su sızıntısı nedeni ile yaşadığınız sorunu kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyor. Evinizde ya da bahçenizde su kaçağı varsa kurumsal firmalardan destek alabilirsiniz. Bu firmalar güvenilir hizmet veriyor. Firmaları araştırırken verdikleri hizmetleri ve referanslarını da araştırabilirsiniz. Bu sayede firmanın güvenli hizmet verip vermediği kolayca tespit edilebilir.

 

 

Malatya Su Tesisatçıları

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ