27.02.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

MALATYA TARIM FUARI

MALATYA TARIM FUARI

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin sanayi ve tarım alanındaki en büyük potansiyeline, kaynağına, yatırımlarına ve pazarına sahip illerden biri olan Malatya’mızda heryıl Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı organize edilmektedir.

Bölge kalkınmasına ve ülke ekonomisine katkı sağlayan  bu organizasyonda; Tarım ve Hayvancılık sektöründeki teknolojik gelişmelerin izlenmesi, kalite ve maksimum üretim sağlanması, üreticilerimizin karşılaştıkları sorunların giderilmesi ve bilinçlendirilmesi ile söz konusu sektörün daha bilinçli ve modernize edilerek ülke ekonomisindeki payının arttırılması amaçlanmaktadır.

Malatya Tarım Fuarı Katılımcıları;

– Yurt içinden gelecek olan ticaret ve sanayi odaları üyeleri, eşleştirme yöntemi ile görüşmeler yapabilecektir.

– Yurt dışından gelecek  olan alım heyetleri ve yabancı ortaklıklar heyetleri ile eşleştirme yöntemleri ile toplu veya ikili görüşmeler yapabilecekler.
– Sektörün geliştirilmesi Ar-Ge çalışmalarının arttırılması, Kredi ve Destekler toplantısı, ihracatı geliştirme yöntemleri hususlarındaki panellere ücretsiz olarak iştirak edebileceklerdir.

– Yurtiçi ve yurtdışından gelecek olan alım heyetleri ile yabancı ortaklık ve yatırım heyetleri, kendi üretim tesislerini ve fabrikalarını gezdirme imkanına sahip olacaklar.

Kaynak : malatyakultur.com

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı ; AHMET ÇAKIR ; 12. Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarımızı 30 şehrimizden 150 firmamızın katılımı ile gerçekleştiriyoruz. Fuarımızı sadece hemsehrilerimiz değil; Doğu ve Güney Doğu Anadolu Bölgemizden de binlerce çiftçimiz ziyaret ediyor.

Kaynak : Twitter

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ