23.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Motaş ‘dan KPSS Düzenlemesi

Motaş ‘dan KPSS Düzenlemesi

Sınava girecek adayların ulaşımda sorun yaşamamaları için ek seferler düzenledik.

Toplu taşıma köklü çözümler getiren, kaliteyi daima artıran yeniliklere imza atan şirketimiz bu anlamda yenilikler yapmayı sürdürüyor.

Akıllı kartlara erişimi kolaylaştırmak için web üzerinden kredi kartı dolumunun ardından İnönü Üniversitesi ve MEB ile yapılan protokollerden yararlanarak online başvuru sistemini hazırladık. Artık vatandaşlarımız internet üzerinden bilgilerini sisteme yükleyerek kart başvurusunda bulunabilecekler. Kart başvurusu sisteme düştükten sonra ertesi gün Kart Danışma merkezine uğrayarak hazırlanan kartlarını teslim alabileceklerdir. Bu alanda yeniliklerimizi artırarak devam edeceğiz.

Halkın daha rahat seyahat etme imkanı bulmaları için sefer sayılarını talebe göre düzenlerken, yoğun hatların araçlarını artırarak soruna çözümler getiriyoruz.

Bu kapsamda 20 Kasım Pazar günü yapılacak olan KPSS sınavı için şehir merkezinde hafta içi listesine göre 16B Hattımızda 15 adet körüklü araç ve 17B Hattımızda ise 12 araç ile sefer düzenlenecektir. Amacımız adayların sorunsuz bir sınav geçirmeleridir.
Sınava girecek bütün adaylara başarılar dileriz.

kaynak : https://www.motas.com.tr/haber/www.motas.com.tr/haber/toplu-ulasima-kpss-duzenlemesi-88.html?utm_campaign=shareaholic&utm_medium=twitter&utm_source=socialnetwork
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ