19.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Su Kaçak Bulma

ADRES
Niyazi Mısri Cad. Mazıcılar Apt Altı No :3 MALATYA
TELEFON
FAKS
0422 324 84 94
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Biz sıhhi tesisat’cı ekibi olarak duvar içlerindeki su kaçak tespiti‘ni tahmini olarak değil kamera ile görerek işlem uyguluyoruz.onun icin gereksiz hiç bir işlem yapmıyoruz. Su kaçağı cözüm merkezi, su kaçağı artık problem olmaktan cıkıyor. Firmamız profosyenel ekibiyle su sızıntısı sorununa cözüm sunmakta, avrupanın  en gelişmiş cihazlarıyla hiç biryere hasar vermeden nokta tespit etmektedir. Su kaçağı, Şurda burda demiyoruz konutunuzun hiçbir yerine zarar vermiyoruz, uzman ekibimizle hasarlı noktayı onarıp teslim ediyoruz.

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte su kaçak’ları döneminde de sona yaklaşılmaktadır. Firmamıza ait olan özel cihazlar sayesinde su kaçak’larından ve sızıntılarından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağı olan bölgede noktasal olarak tespit yapılıp, hasarın nerede olduğu kolay bir şekilde bulunmaktadır. Firmamız bünyesine ait olan akustik dinleme cihazı bilgisayar sistemi ile çalışıp, kesin sonuçlar vermektedirGünümüzde su kaçağını tespit etmek  çok kolay! Özel geliştirilen bilgisayarlı sistemler sayesinde su kaçağı olan bölgeler tespit edilmektedir.

Su Kaçak Bulma Su Kaçak Bulma Su Kaçak Bulma Su Kaçak Bulma

Henüz video eklenmemiş.

38.35062592116867,38.31426680088043
  1. Selim Bozkurt dedi ki:

    Malatya Tesisat işinde uzman ve titiz çalışmalarıyla su kaçağı bulma konusunda profesyonelliğini bir kez daha gösterdi. Noktasal su kaçağı konusunda malatya da ki en iyi firma.

    Teşekkürler…

  2. Derya Yılmaz dedi ki:

    Tecde mahallesindeki yeni dairemize gelerek su kaçağı sorununu tek bir graniti kırmadan çözen bu firmaya çok teşekkür ederim.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ