24.10.2020 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

TEOG 2017 AÇIKLANDI !

TEOG 2017 AÇIKLANDI !

Merakla beklenen TEOG Sonuçları E-Okul sistemi üzerinden açıklandı.

Teog Sonucu öğrenmek için Tıklayınız (E-OKUL)

MALATYA TEOG SONUCUNA GÖRE LİSE TABAN PUANLARI

TEOG Malatya Liseleri Taban Puanları 2016 2017

İL/İlçeOkul AdıKontTaban Puanı
MALATYA YEŞİLYURTMalatya Fen Lisesi120488,478
MALATYA YEŞİLYURTMalatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi120483,379
MALATYA BATTALGAZİMalatya Anadolu Lisesi204473,815
MALATYA YEŞİLYURTTurgut Özal Anadolu Lisesi170465,507
MALATYA YEŞİLYURTSelahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi102457,239
MALATYA YEŞİLYURTBeydağı Anadolu Lisesi272456,322
MALATYA YEŞİLYURTKernek Anadolu Lisesi204447,411
MALATYA YEŞİLYURTAkmercan Anadolu Lisesi204441,787
MALATYA AKÇADAĞAkçadağ Fatih Fen Lisesi120440,608
MALATYA ARAPGİRKerem Aydınlar Fen Lisesi120436,148
MALATYA BATTALGAZİCumhuriyet Anadolu Lisesi136435,011
MALATYA YEŞİLYURTKolukısa Anadolu Lisesi170429,352
MALATYA DARENDEMehmet Emin Ilıcak Fen Lisesi90428,681
MALATYA YEŞİLYURTOrgeneral Eşref Bitlis Anadolu Lisesi170421,354
MALATYA YEŞİLYURTMareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi68420,247
MALATYA BATTALGAZİNiyazi Mısri Sosyal Bilimler Lisesi150408,137
MALATYA YEŞİLYURTMahmut Çalık Anadolu Lisesi272406,852
MALATYA YEŞİLYURTYusuf Kenan Anadolu Lisesi68403,648
MALATYA YEŞİLYURTAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136393,837
MALATYA YEŞİLYURTSadreddin Konevi Anadolu İmam Hatip Lisesi102380,528
MALATYA BATTALGAZİ20 Mayıs Vakfı Turgut Özal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136377,961
MALATYA YEŞİLYURTGazi Anadolu Lisesi136374,372
MALATYA YEŞİLYURTGevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102372,036
MALATYA YEŞİLYURTKonak Anadolu Lisesi102369,164
MALATYA BATTALGAZİBattalgazi Anadolu Lisesi340364,158
MALATYA YEŞİLYURTYakinca Anadolu Lisesi68358,449
MALATYA BATTALGAZİHacı Ahmet Akıncı Anadolu Lisesi204358,203
MALATYA DOĞANŞEHİRVaizoğulları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68358,159
MALATYA DARENDEMalatya Darende Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102358,026
MALATYA BATTALGAZİBahçebaşı Anadolu Lisesi68353,812
MALATYA AKÇADAĞAkçadağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68348,539
MALATYA YEŞİLYURTTecde Anadolu Lisesi136348,434
MALATYA BATTALGAZİMalatya Lisesi204346,480
MALATYA DARENDEMustafa İclal Başer Anadolu Lisesi68344,730
MALATYA BATTALGAZİFatih Anadolu Lisesi136342,355
MALATYA YEŞİLYURTGündüzbey Anadolu Lisesi68338,365
MALATYA DOĞANYOLDoğanyol Çok Programlı Anadolu Lisesi34338,318
MALATYA BATTALGAZİAtatürk Kız Anadolu Lisesi136335,867
MALATYA DOĞANŞEHİRDoğanşehir Anadolu Lisesi102329,728
MALATYA YEŞİLYURTYeşiltepe Anadolu Lisesi170329,280
MALATYA BATTALGAZİMetin Emiroğlu Anadolu Lisesi204315,618
MALATYA YEŞİLYURTDilek Anadolu Lisesi102311,644
MALATYA BATTALGAZİHacı Hüseyin Kölük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170310,737
MALATYA BATTALGAZİAvni Kiğılı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi272305,847
MALATYA YEŞİLYURTYeşilyurt Anadolu İmam Hatip Lisesi102301,399
MALATYA BATTALGAZİMalatya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102298,213
MALATYA DOĞANŞEHİRDoğanşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi34292,138
MALATYA YEŞİLYURTZübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102281,564
MALATYA YEŞİLYURTSümer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170280,008
MALATYA BATTALGAZİBattalgazi Farabi Anadolu İmam Hatip Lisesi136277,005
MALATYA BATTALGAZİKubilay Anadolu İmam Hatip Lisesi102264,183
MALATYA BATTALGAZİTurgut Özal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi204258,847
MALATYA ARGUVANArguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi68251,299
MALATYA YAZIHANDurucasu Abdurrahman Serttaş Çok Programlı Anadolu Lisesi34240,741
MALATYA DOĞANŞEHİRPolat Çok Programlı Anadolu Lisesi34233,022
MALATYA ARAPGİRArapgir Çok Programlı Anadolu Lisesi34231,798
MALATYA YEŞİLYURTRabia Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi102230,511
MALATYA BATTALGAZİHafize Özal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi340230,270
MALATYA BATTALGAZİFırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204228,137
MALATYA PÜTÜRGEÇok Programlı Anadolu Lisesi34222,273
MALATYA AKÇADAĞBahri Çok Programlı Anadolu Lisesi34217,109
MALATYA DARENDEBalaban Çok Programlı Anadolu Lisesi34215,506
MALATYA PÜTÜRGEÇok Programlı Anadolu Lisesi34211,400
MALATYA DOĞANŞEHİRPolat Çok Programlı Anadolu Lisesi34205,811
MALATYA KALEİzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi68202,076
MALATYA BATTALGAZİŞehit Kemal Özalper Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi578200,504
MALATYA DOĞANŞEHİRDoğanşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi68199,563
MALATYA HEKİMHANHekimhan Anadolu İmam Hatip Lisesi34196,842
MALATYA BATTALGAZİMalatya Anadolu İmam Hatip Lisesi374196,575
MALATYA KULUNCAKKuluncak Çok Programlı Anadolu Lisesi68192,281
MALATYA HEKİMHANHekimhan Anadolu Lisesi68191,963
MALATYA YEŞİLYURTŞehit Gökhan Ertan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi204190,244
MALATYA AKÇADAĞKozluca Ahmet Yesevi Çok Programlı Anadolu Lisesi34184,703
MALATYA AKÇADAĞEsenbey Çok Programlı Anadolu Lisesi34184,151
MALATYA DOĞANŞEHİRErkenek Şehit Gökhan Kuzu Anadolu Lisesi68184,103
MALATYA AKÇADAĞKepez Çok Programlı Anadolu Lisesi34178,475
MALATYA DOĞANYOLDoğanyol Çok Programlı Anadolu Lisesi34177,590
MALATYA AKÇADAĞBahri Çok Programlı Anadolu Lisesi34175,503
MALATYA YAZIHANYazıhan Anadolu Lisesi102174,957
MALATYA KALEİzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi34174,682
MALATYA AKÇADAĞEsenbey Çok Programlı Anadolu Lisesi34172,747
MALATYA DARENDEBalaban Çok Programlı Anadolu Lisesi34171,653
MALATYA AKÇADAĞAkçadağ Anadolu İmam Hatip Lisesi34169,837
MALATYA PÜTÜRGEÇok Programlı Anadolu Lisesi34168,140
MALATYA ARGUVANArguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi68168,105
MALATYA DARENDEAyvalı Çok Programlı Anadolu Lisesi34166,002
MALATYA AKÇADAĞEsenbey Çok Programlı Anadolu Lisesi68164,262
MALATYA KULUNCAKKuluncak Çok Programlı Anadolu Lisesi68163,101
MALATYA YEŞİLYURTMahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi136162,082
MALATYA DARENDEAyvalı Çok Programlı Anadolu Lisesi34161,820
MALATYA YAZIHANDurucasu Abdurrahman Serttaş Çok Programlı Anadolu Lisesi34161,386
MALATYA YEŞİLYURTKonak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi68160,842
MALATYA ARAPGİRArapgir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136159,520
MALATYA PÜTÜRGEPütürge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136157,638
MALATYA KALEİzollu Çok Programlı Anadolu Lisesi34155,708
MALATYA DOĞANYOLDoğanyol Çok Programlı Anadolu Lisesi34154,814
MALATYA BATTALGAZİAslantepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi102153,642
MALATYA AKÇADAĞAkçadağ Ören Anadolu Lisesi68153,610
MALATYA YEŞİLYURTYakınkent Sadiye Ünsalan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi136151,514
MALATYA ARAPGİRArapgir Çok Programlı Anadolu Lisesi102151,155
MALATYA KULUNCAKKuluncak Çok Programlı Anadolu Lisesi34151,035
MALATYA HEKİMHANHekimhan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi68149,644
MALATYA DOĞANŞEHİRDoğanşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi170148,928
MALATYA AKÇADAĞAkçadağ Anadolu Lisesi136146,186
MALATYA DARENDEOsman Hulusi Ateş Anadolu İmam Hatip Lisesi204143,841
MALATYA BATTALGAZİBattalgazi Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi102143,784
MALATYA DARENDEBalaban Çok Programlı Anadolu Lisesi34141,094
MALATYA YEŞİLYURTYeşilyurt Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi136133,863
MALATYA DOĞANŞEHİRDoğanşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi68132,325
MALATYA YEŞİLYURTHasan Akbudak İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi510129,851
MALATYA BATTALGAZİYunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi374121,794
MALATYA YEŞİLYURTFatma Aliye İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi34092,394
MALATYA DOĞANŞEHİRSürgü Çok Programlı Anadolu Lisesi3475,162
MALATYA DARENDEDarende Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi20461,581
MALATYA AKÇADAĞŞehit Alper Güde Çok Programlı Anadolu Lisesi13644,136
MALATYA ARAPGİRArapgir Çok Programlı Anadolu Lisesi34
MALATYA DOĞANŞEHİRSürgü Çok Programlı Anadolu Lisesi68
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ