24.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanı Ucunda ölüm de olsa kalleşlerin önünde başını eğmeyecek

  • Ekonomi
  • 09 Ocak 2021
  • Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanı Ucunda ölüm de olsa kalleşlerin önünde başını eğmeyecek için yorumlar kapalı
  • 17 KEZ OKUNDU

Uyanış Büyük Selçuklu 15.son bölümde; Melikşah’ın ters köşe yapıp Arslantaş’ı idamın eşiğinden döndürerek, ‘’Ölüm sana verilecek en büyük armağan …

Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanı Ucunda ölüm de olsa kalleşlerin önünde başını eğmeyecek

Uyanış Büyük Selçuklu 15.son bölümde; Melikşah’ın ters köşe yapıp Arslantaş’ı idamın eşiğinden döndürerek, ‘’Ölüm sana verilecek en büyük armağan. Kardeşinin Batıl davasında gösterdiği sadakati sen hak davasında gösteremedin. Cezan, ömrün boyunca bu utanç ile yaşamaktır!’’ sözleri kalbine hançer gibi saplanıyor. Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde; Yerin dibine geçirdiği Arslantaş’ın huzurundan çekip gitmesini ve bundan gayrı hususi yiğitlerinin arasında yerinin almadığını söyleyen Melikşah, ‘’Sizin yüzünüzden canımıza zeval geldi. Nice yiğitlerimiz şehit oldu! Yıkılın karşımdan o gafil kellelerinizi koparmadan’’ diyerek Hasan Sabbah ve Tacülmülk’e attığı tokat sahnesi ortalığı salladı.

 

Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanında, Terken ve Elçin’i karşısına alan Melikşah, netameli meseleler olduğu için Terken’in baş hatunluk görevini sonlandırma kararı aldığını açıklarken, ‘’Seni başhatunluktan azlettim!’’ hükmü baştan aşağı dengelerin değiştiğinin ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağının göstergesidir. Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanında Terken,  Melikşah’ın buyruğu üzerine en hassas noktasından vurularak neye uğradığını şaşırırken, tedbirini evvelinden alan Melikşah ise başhatunluğa getirilecek yeni isimle ilgili ipuçları vererek ‘’Gölgesi öyle büyük biri gelecek ki, o makamı layıkıyla dolduracak!’’ çıkışı deprem etkisi meydana getiriyor.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 16.BÖLÜM FRAGMANI EKRANA GELDİ!

Yönetmenlik koltuğunda Emre Konuk’un oturduğu, senaristliğini Serdar Özonalan üstlendiği Akli Film imzalı tarih ve kurgu türündeki televizyon dizi projesi Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölüm fragmanı yayına girdi.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU 16.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda; Gürkan Uygun​, Buğra Gülsoy, Ekin Koç, İker Kızmaz, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Cemal Toktaş, Sevda Erginci, Murat Garipağaoğlu, Mehmet Özgür, Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Erdem Akakçe, Nik Xhelilaj ve Osman Sonant gibi birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerin bulunduğu Uyanış Büyük Selçuklu 16.bölümüyle 11 Ocak Pazartesi tarihinde saat 20:00’da TRT1 kanalında yayınlanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ