06.06.2023 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

Malatya Kanalizasyon

Adres
Niyazi Mısri Cad. Mazıcılar Apt Altı No :3 Battalgazi/MALATYA
Faks
0533 764 29 30
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MALATYA KANALİZASYON – ERKAN TESİSAT

Erkan Tesisat 1955 yılında Malatya ili Akpınar meydanında ilk iş yerimizin açılmasıyla tenekecilik yani saç işleri ile başlamıştır. Soba, yayık, çıra yemek ocakları, bakır kazan imalatlarıyla mesleği sürdüren iş yerimiz dönemin sayılı ustalarından [babamız ‘ın] emekleriyle sektöre giren firmamız 1963 yılında bakırcılar çarşısı kurulmasıyla sobacılık ve sıhhi tesisat işleri olarak devam etmiştir. Bizlere babamızdan kalan ve günümüze kadar gelen mesleği Niyazi Mısri caddesinde ERKAN İŞ sıhhi tesisat kanalizasyon açma, görüntüleme ve su kaçağı tespiti firması olarak devam ettirmekteyiz.

Bizlere bir miras olarak bırakılan bu mesleği severek ve saygı duyarak yapmaktayız. Bu alanda en son teknolojik cihazlar ve kalifiye elemanlarımızla sektörün en zirve ismi olma yolunda hedeflerimize devam etmekteyiz. Malatya da hizmet veren firmamız sıhhi tesisat konusundaki yenilikleri takip içindedir. Su kaçak tespiti, tuvalet, banyo, lavabo gider tıkanıklıklarında kullanılan tıkanıklık açma robotları ve kanal içi görüntüleme cihazları ile donattığımız ekiplerimiz sıhhi tesisat sorunlarınızı en kaliteli ve en kalıcı şekilde çözmektedir. Gezici mobil servis araçlarımızla 7/24 hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda Bursa ve İzmir deki şubelerimizle Türkiye ’nin bir çok yerine ulaşmayı hedefliyoruz.

ERKAN TESİSAT & KANALİZASYON

Erkan Tesisat olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri ve en önemlisi profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi kırmadan en kısa sürede onarıp, müşterilerimizi sorundan kurtarıyoruz.

SU KAÇAĞI TESPİTİ :

Elektronik bilgisayarlı cihazlarla ve kameralı ekipmanlarımızla 3 metre kadar derinlikteki su kaçaklarını noktasal tespit ediyoruz. Konutlarınıza zarar vermeden gerekli müdahaleyi yapıp onarıyoruz. Su Kaçağı sorununuza 7 Gün 24 Saat uzman ekibimizle kırmadan ve itina ile çözüm buluyoruz. Su Kaçağının çözümünde uzman bir ekipten yardım almadan bireysel olarak çözmeye çalışmak daha büyük sorunlara yol açar. Zamanınızı ve gereğinden fazla paranızı kaybetmenize neden olacaktır.

SU KAÇAK ARIZA :

Kamerayla borularınızın içlerini sızdıran bölgeyi noktasal olarak buluyoruz bunları sizlere bilgisayar çıktısı olarak sizlere sunabiliyoruz. Firmamıza sigorta şirketlerinden özellikle gelen duvar rutubetleri ilgili şikayetler firmamız deneyimli ustalarla en az maliyetle sorunu çözüyoruz. Malatya su kaçak tespit cihazımız sektörünün en kalitelisi en hızlı bulan cihazdır, elimizdeki cihaz yerin 4.5m derinlikteki su kaçaklarını bulmaktadır. su arıza servisimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sektöründeki yenilikleri teknolojiyi yakından takip etmektedir.

SU KAÇAĞI SEBEPLERİ :

Su kaçağının nedenleri  genellikle çok eski binalarda önceden kullanılan galvaniz borunun çürümesi, kullanılan malzemenin kalitesiz ve çok dayanıksız olması ve üçüncü olarak da tesisatı yapan ustanın işi tam anlamı ile bilmemesi olarak sıralayabiliriz. Tesisatçınızı seçerken fiyata değil işçiliğe önem veriniz. Sizin için daha sorunsuz bir tesisat ortaya çıkmış olur. Su kaçaklarında sıkça görülen kaynak hatası tesisat ölçülerinde yanlış yer tayini ve atık su borularında pimaşlar da  eğim yönünün ters olması ve boru içinde kalan suyun conta ve birleşme noktasından sızıntı yapmaya sebebiyet vermektedir.

TERMAL KAMERAYLA SU KAÇAĞI TESPİTİ :

Malatya Tesisat firmamız su kaçağı konusunda dünyanın en yeni teknolojisi olan termal görüntüleyici sistemini kullanmaktadır. Termal kamera veya termografi kızılötesi görüntüleri ısı veya enerji görüntülerini yakalar. Termal kamera ile hasarların gözle görülmeyen noktaları görmeye hasarların sebeplerini nem, küf rutubetlenme, gibi sorunları görmeye arza sebeplerini gereksiz işlem yapmayı önler maliyeti minimuma indirir. Kullanılan modern cihazlar ile önceden günler süren tamir işleri en kısa süreye düşürülerek, bir kaç saat içinde soruna çözüm bulunabilmektedir.

 

Kanalizasyon

 

Malatya Kanalizasyon Malatya Kanalizasyon

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ