13.04.2024 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı

Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı

Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı

Vali Ersin Yazıcı’nın Katılımıyla Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı

Vali Ersin Yazıcı, Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfının şehitlerimizin hayrına düzenlediği aşure dağıtımı etkinliğine katıldı.

Etkinlikte, şehit ve gazi yakınlarıyla bir süre sohbet eden Vali Yazıcı, “Kutsal vatan topraklarında birlik ve beraberlik içinde yaşıyorsak Şehit ve Gazilerimizin sayesindedir. Yardımlaşmayı ve dayanışmayı sağlayabilmek ve şehitlerimizi her daim anmak adına bugün buradayız. Vatan uğruna mücadele edip şehitlik mertebesine ulaşan şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehit ailelerine sabırlar diliyor ve kahraman gazilerimize de yakınlarıyla güzel ve sağlıklı günler geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Vali Yazıcı, konuşmasının ardından beraberindeki heyetle birlikte aşure kazanını açarak vatandaşlara aşure ikram etti. Ardından fotoğraf çekimiyle aşure dağıtımı etkinliği sona erdi.

Kaynak : www.malatya.gov.tr

 

Malatya Haber Portalı

 


 

Vali Ersin Yazıcı’nın Katılımıyla Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı Vali Ersin Yazıcı’nın Katılımıyla Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı Vali Ersin Yazıcı’nın Katılımıyla Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı Vali Ersin Yazıcı’nın Katılımıyla Şehitlerimizin Anısına Aşure Dağıtımı

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ