13.04.2024 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

Canbaylar İnşaat

Adres
Sancaktar Mahallesi Aslantepe Caddesi No:93 Canbaylar Plaza K:4 D:18 44100 Battalgazi / MALATYA
Telefon
Faks
0422 324 44 06
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

CANBAYLAR İNŞAAT – MİMARLIK – MÜHENDİSLİK

Canbaylar inşaat, İnşaat ve yapı sektörünü kendisine uzmanlık konusu olarak seçmiş olan firmamız, toplu konut alanları, ticari alanlar, endüstriyel tesis inşaatları, alt ve üst yapı inşaatları, teknolojik montaj gibi yüksek teknolojiye dayalı taahhüt işlerini İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Grubu ile yürütmektedir.
Bu alanlarda proje ve uygulama süreçleri ile anahtar teslimi her türlü müteahhitlik hizmetleri veren firmamız başarısını uzman ve deneyimli kadroları ile teknolojik altyapısına borçludur.

CANBAYLAR VİZYONUMUZ

 

CANBAYLAR markasının ana hedefi; gelişim, güvenilirlik, istikrar ve saygınlığın simgesi olmaktır. CANBAYLAR markasının inşaat ve beton yapı elemanları alanında uzmanlaşmış tüm çalışanları, idari ve teknik kadroları bu hedefe kenetlenmiştir.
CANBAYLAR, tüm faaliyet alanlarında araştıran, geliştiren, yenilikçi çabaları teşvik ederek destekleyen bir anlayış ile dünya ile eş zamanlı kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Proje, imalat, hizmet akışı, satış ve satış sonrasında müşterilerinin beklentilerine “sonsuz kalite” anlayışı ile cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
CANBAYLAR, ülkesine, çalışanlarına, yatırımcı ortaklarına ve ticari faaliyet içinde bulunduğu kişi ve kurumlara faydalı olmayı, eğitime destek olmayı, yasalara ve ahlak kurallarına bağlı olmayı, evrensel değerlere saygılı olmayı, insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı ilke edinmiştir.
CANBAYLAR, ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarının kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilinciyle, özenle seçilerek istihdam edilmiş, iş ahlakı yüksek, dürüst ve kalifiye insan gücünü en önemli kazanımı ve sermayesi olarak kabul etmiştir.
Canbaylar İnşaat
Malatya Portal Firma Rehberi
TEPE TOWERS projesi 3 bloktan oluşmaktadır. Her blok 14 kat 28 daire 232 metrekarelik toplam 84 lüks daire yer almaktadır. Tavandan yere kadar 1. Sınıf malzeme kullanılacak olan bu özel projede muhteşem site sosyal yaşam alanının keyfini sürerken Panaromik Cam asansörle evinize veya Teras kattaki ortak sosyal alanınıza çıkarken özel yaşamınızı keyf alarak sürdürebileceksiniz. TEPE TOWERS’ta daire sahibi olmanın diğer tüm ayrıcalıklı avantajlarından yararlanmak için sizleri de misafir etmek isteriz.
Üretkenlik farklı mekânlarda farklı şekillerde karşımıza çıkarak sevgi dolu yuvamızda huzuru getirmektedir. TEPE TOWERS siz ev sahiplerine ayrılmış özel mekanlar, misafirlerinizi alışılmışın dışına ağırlamanızı sağlıyor. İşte daha çağdaş yaşamın sunulabileceği daha rahat ortamlarla günlük yaşamınızı zenginleştiriyor.
İster TEPE TOWERS’ ın terasında ister yeşillikler içinde bahçenizde ya da hamam ve saunanın eğlenceli ortamında kendinizi ve misafirlerinizi rahat bir ortamda ağırlayabilir, kendinize özel bir yaşam hediye edebilirsiniz.
Sağlıklı, canlı, mutlu…
TEPE TOWERS tam anlamıyla kaliteli bir yaşam için her detayın düşünüldüğü 3 blok 84 daire ve % 80 yeşil alan ile siteyi tamamlayan en önemli bir yapı. Sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayan fitness aletleri, sporun yanı sıra dinlenebileceğiniz kamelyaları, çocuklarınızın rahatlıkla oynayabileceği güvenli oyun alanları detaylardan sadece birkaçı… İş stresinden uzaklaşmak, rahatlamak, zinde ve mutlu bir yaşam sürmek isteyen herkes TEPE TOWERS’ta beklentilerine uygun yaşam ayrıcalığına kavuşuyor.
Canbaylar İnşaat Canbaylar İnşaat Canbaylar İnşaat Canbaylar İnşaat

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ