18.01.2022 - Malatya Rehber & Firma Rehberi
Malatya Rehber Şehir Portalı

Donas Dürüm

ADRES
Hamidiye Mah. İnönü Cad. Çekirdek Pasajı No:27 Malatya
TELEFON
FAKS
0422 325 63 05
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Donas Dürüm

Donas Dürüm Malatya Şube adres ve telefon bilgileri.

İnönü Caddesi Telefon : 0422 326 10 05     &   0553 933 96 66 

Fuzuli Caddesi Telefon : 0422 326 10 01  &     0537 260 05 05

İnönü Caddesi (Çekirdek Pasajı-Merkez) : 0422 325 63 05     &   0532 561 04 31 

donas dürüm

 

Kurulduğu günden beri, bir defa uğrayanların mutfağı haline gelen firmamız hizmet kalitesiyle de müşterilerini mutlu etmesini bilmektedir. Sürekli gelişerek modern çağa ayak uydurabilen işletmeye dönüşmektedir. DONAS, müşterileri için en kaliteli ürünleri seçip hijyenik ortamlarda taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üretir.

Avrupa standartlarındaki iş anlayışı ve tedarikçilerine sağladığı eğitim imkanlarıyla örnek bir firma profili çizen DONAS, aynı zamanda çevre sağlığı ve korunması bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

DONAS, vizyon olarak; kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

DONAS DÜRÜM, misyon olarak; müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

DONAS, hizmet yapısı, kalitesi, bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi, müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet etmeye devam edecektir. Sektöründe lider durumda olan firmamız üretimden çalışma standartlarına varıncaya kadar tüm aşamalarda kalite yönetim sistemlerince denetlenmekte, İmalat ile servis kısmında yeterlilik ve gıda üretim sertifikalarına uygun hizmet vermektedir.

Donas, müşteri isteklerine hijyenik şartlarda, istenilen teslim süresinde üreterek, kaliteli bir şekilde servis yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

MALATYA DONAS DÜRÜM TELEFON NUMARALARI

Donas Dürüm Donas Dürüm Donas Dürüm Donas Dürüm

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

  1. Malatya Haber dedi ki:

    Emeksiz caddesi merkez donas dürüm, donas inönü.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ