13.04.2024 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

Donas Malatya

Adres
Ferhadfiye Mah. Fuzuli Cad. No:8 Malatya
Telefon
Faks
0422 325 63 03
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MALATYA DONAS DÜRÜM

Malatya Donas Emeksiz Caddesi Dürüm Telefon ve Adres Bilgileri

Adres : Hamidiye Mah. İnönü Cad. Çekirdek Pasajı No: 2 Malatya

Telefon : 0422 325 63 03

Hizmet seçenekleri: İçeride servis · Paket servisi · Temassız teslimat

 

DONAS MALATYA FUZULİ

Adres: İstiklal, 10, Fuzuli Cd., 44200 Malatya Merkez

Telefon: (0422) 326 10 03

 

DONAS MALATYA MÜCELLİ

Adres: İzzetiye, Mucelli Cd. No:13, 44200 Malatya Merkez/Malatya

Telefon: (0422) 324 05 04

 

donas

DONAS DÜRÜM HAKKINDA

Kurulduğu günden beri, bir defa uğrayanların mutfağı haline gelen firmamız hizmet kalitesiyle de de müşterilerini mutlu etmesini bilmektedir. Sürekli gelişerek modern çağa ayak uydurabilen işletmeye dönüşmektedir. DONAS, müşterileri için en kaliteli ürünleri seçip hijyenik ortamlarda taşıyarak tadına doyum olmayan sağlıklı ürünler üretir.

Avrupa standartlarındaki iş anlayışı ve tedarikçilerine sağladığı eğitim imkanlarıyla örnek bir firma profili çizen DONAS, aynı zamanda çevre sağlığı ve korunması bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

DONAS, vizyon olarak; kalite ve hizmet anlayışından vazgeçmeden, sürekli yenilenen ve gelişen, sektöründeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetini devamlı kılan, lider firma olmaktır.

DONAS, misyon olarak; müşteri memnuniyetini temel prensibi benimseyerek, güvenilir, kaliteli, sağlıklı, hijyenik ve lezzetli hizmetler sunabilmektir.

DONAS, hizmet yapısı, kalitesi, bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Kurulduğu günden bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, temel prensibi, müşteri memnuniyeti olan firmamız, insana olan saygı ve sevgisiyle hizmet etmeye devam edecektir. Sektöründe lider durumda olan firmamız üretimden çalışma standartlarına varıncaya kadar tüm aşamalarda kalite yönetim sistemlerince denetlenmekte, İmalat ile servis kısmında yeterlilik ve gıda üretim sertifikalarına uygun hizmet vermektedir.

Donas, müşteri isteklerine hijyenik şartlarda, istenilen teslim süresinde üreterek, kaliteli bir şekilde servis yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Donas Dürüm Resmi Adresi : https://www.donas.com.tr/

 

DNS Group Şirketleri; restaurant, fast food, otel ve sağlık sektörlerinde yenilikçi, katılımcı ve sorumlu olma felsefesinden hareketle, hizmet verdiği alanlarda öncü olmayı hedeflemiş bir kuruluştur.

1997 yılında İskenderun’da Fast Food sektöründe Donas markası ile temellerini atan DNS Group, 2019 yılı itibari ile 22 ilde toplamda 48 şubeye ulaşmıştır.

2014 yılında Otel sektöründe The Merlot Hotel, Restaurant sektöründe ise, 2014’te Harbiye Restaurant ile Hatay mutfağını, 2017 yılında Blackfish Restaurant ile de Deniz Mahsülleri restaurantını hizmete açmıştır.

DNS Group sağlık sektöründeki ilk yatırımı olan Özel Kütahya Hastanesi’ni 2018 yılında hayata geçirmiştir.

Hizmet alanları içerisinde yer alan markalarında, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörlerinin dev isimleri haline gelmiştir. Şirketlerimiz bünyesindeki 1000 çalışanımız ile birlikte, çalışanlarının memnuniyetini ve uzun vadeli bağlılığını sağlayarak, tüm imkanlarını en etkin biçimde kullanmak suretiyle, sürekli gelişerek büyümek anlayışıyla hareket etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Yüksek kaliteden ödün vermeyen ve her şeyin en iyisini sunmaktan kaçınmayan DNS Group Şirketleri, hizmet ve kalite anlayışını nesilden nesile aktarmaya ve alanlarının öncüsü olmaya devam edecektir.

DNS Group Şirketleri olarak tüm Türkiye’de yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Donas Malatya Donas Malatya Donas Malatya

Henüz video eklenmemiş.

  1. Rutin dedi ki:

    Malatya donas dürümün yeni yeri nerede acaba ? Depremde o bölge yıkıldı diye biliyoruz.

  2. Selim dedi ki:

    Özalper Mahallesininin Fahri Kayahan a bağlandığı köşede yeni bir donas dürüm açıldı.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ