13.04.2024 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

Malatya Süper Hizmet Masası

Malatya Süper Hizmet Masası

SÜPER HİZMET MASASI SÜPER PERFORMANS

  • Malatya Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmet sunuyor.

Malatya Büyükşehir Belediyesine gelen vatandaşların zaman kaybetmeden yapılan doğru yönlendirmelerle işlerini en kısa zamanda çözmeleri amacıyla Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Süper Hizmet Masası, verdiği hizmetlerle vatandaşların memnuniyetini kazanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasının zemin katında hizmet vermekte olan Süper Hizmet Masası, 2023 yılında toplamda 99 bin 387 kişiye başta rehberlik olmak üzere çeşitli konularda hizmet verdi.

Süper Hizmet Masası’na müracaat eden 99 bin 387 kişiden; 85 bin 727 kişiye danışma ve bilgilendirme, 5 bin 902 kişiye sicil işlemleri, 6 bin 300 kişiye numarataj tahakkuk işlemleri, 1.458 kişiye ise dilekçe yazımı, istek, şikâyet ve yönlendirme hizmeti verildi.

Süper Hizmet Masası’nda verilen hizmetlerden dolayı işlerini kolay ve hızlı bir şekilde halleden vatandaşlar güler yüzlü, kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

Kaynak : https://www.malatya.bel.tr/super-hizmet-masasindansuper-performans/

 

Malatya Süper Hizmet Masası

Malatya Süper Hizmet Masası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selim dedi ki:

    Malatya Büyükşehir Belediyesi Süper Eziyet Masası ; 2012 yılı gibi bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gidip insan kaynaklarına kayıt yaptrıdık. Yıllardır özel sektörde birçok alanda özellikle bilişim konusunda çalışıyoruz. O günden bu güne kadar kimse ne aradı ne sordu. Merak ettiğimiz tek konu o tarihten itibaren hiçmi bizim bilgi birikimimiz altında bir personel almadınız veya neye göre alıyorsunuz ? Aldıklarınızın hepsi bizim kadar deneyimli, sertifikalı ve liyakatlı mı idi ?

    Siz sadece göstermeklik iş yapıyorsunuz, o yüzden süper eziyet masası olarak güncellenebilirsiniz !

BİR YORUM YAZ