18.01.2022 - Malatya Rehber & Firma Rehberi
Malatya Rehber Şehir Portalı

Malatya Web

ADRES
Tecde Mah.
TELEFON
FAKS
05557860666
INSTAGRAM
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MALATYA WEB INTERNET VE BILGISAYAR HIZMETLERI

Malatya Web sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

malatya web

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

Ürün Özellikleri
 • Kişisel Web Site Tasarımı
 • Kurumsal Web Site Tasarımı
 • E-Ticaret (Online Satış) Site Tasarımı
 • Haber Portalı Site Tasarımı
 • Şehir Portalı Site Tasarımı
 • Firma Rehber Site Tasarımı
 • Mobil Uyumlu Site Tasarımı
 • Google aramalar ve haritalara firmanızı ekliyoruz.
 • Facebook aylık reklam paketleri ile potansiyel müşterilere ulaşıyoruz.
 • Instagram reklamları ile firmanızı bir adım öne çıkarıyoruz.
 • Youtube videolarınızı hazırlayıp ürünlerinizi görsel olarak anlatıyoruz.
 • Twitter reklamları ile müşterilerinizle kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Reklam hizmetlerinde önemli olan konuların başında insanların çokça zaman geçirdikleri platformların hedef alınması gerektiğidir. Halihazırda Türkiye ‘de kullanılan sosyal platformların reklam için açılmış bölümlerini kullanarak hedef kitleye kolayca ulaşma imkanı sektörde yeni pazar oluşturmuştur ve büyük derecede etkili bir yöntemdir. Sosyal Medya Reklamları ile kendi sitenize organik hit sağlamanın yanı sıra marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Sosyal medya reklamları ile firmanız son kullanıcıya direkt ulaşmanın yanı sıra kendi sektörünüzde hizmet veren diğer firmalarla da etkileşim kurabilirsiniz.

Facebook Reklamlarının Avantajları Nelerdir ?

Facebook dünya çapında en çok kullanıcıya sahip sosyal iletişim platformudur. Facebook reklamlarının en avantajlı kısmı tıklanma başına ücretlendirmedir ve buda diğer platformlara göre daha düşük bütçe ile daha fazla kitle ile iletişim olanağı sağlar. Facebook reklam yöneticisi birden fazla reklamı toplu olarak düzenlemenin yanı sıra bütçenizi, hedef kitlenizi, reklam alanı seçeneklerinizi kolayca oluşturmanızı sağlar. Facebook reklam yöneticisi raporlama seçenekleri ile ödediğiniz reklam ücretine karşın ne kadarlık bir etkileşim sağlandığını kolayca takip edebilirsiniz.

Instagram Reklamlarının Özellikleri Nelerdir ?

Instagram reklamları görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta gösterilir. Hikaye reklamları, fotoğraf reklamları, video reklamları, dönen reklamlar, koleksiyon reklamları ile hedef kitlenizi oluşturabiliriz. Instagram da konum, demografik bilgiler, ilgi alanları, davranışlar gibi seçenekler kullanılarak etkileşimin maksimum düzeye çıkarılması sağlanır.

Google Reklamlarının Özellikleri Nelerdir ?

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN
Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.
TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN
Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.
İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN
Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google‘da gösterilebilir. İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Malatya Web

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

 1. Malatya Haber dedi ki:

  Malatya Web internet ve bilgisayar hizmetleri, web site tasarım işleri.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ