13.04.2024 - Malatya Şehir Portalı & Malatya Firma Rehberi

MalatyaWeb

Adres
Tecde Mh. Güngör Cad. Ay Yıldız Sk. No:42/444
Telefon
Faks
05557860666
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MALATYAWEB

MalatyaWeb ; “Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim.” felsefesi ile işletmelerin internet teknolojisine uyum sağlamalarına, iş geliştirmeye ve internet pazarından faydalanmaya yönelik çözümler sunar. Profesyonel programcı ile hedef kitleye hitap edecek web projeleri hazırlar. E-Ticaret, E-Yazılım, E-iş modüllerini şirketinize uyarlamanızı sağlayarak gerekli danışmanlık hizmetini sunar. Profesyonel, planlı ve sistematik çalışmalar ile sağlıklı projelere imzasını atmaya devam etmektedir.

 

MalatyaWeb

 

Çözüm Ortağınız
  • Müşterilerimizi kurumsal anlamda en iyi şekilde tanıtmak
  • İnteraktif sistemlerle E- ticaret anlayışını geliştirmek
  • Web sayfasını planlama ve fikir diyalogu ile güncel tutmak

Müşterilerimizin teknolojiyi yakından takip etmelerini sağlamak ve interneti etkin şekilde kullanarak yeni pazar anlayışını, düşüncelerine oturtabilmektir. Bu noktada müşterilerimize düşük maliyet ile yeni pazarlara açılmanın heyecanını yaşatmaktayız.

Müşterilerimize sağladığımız iş geliştirmeye yönelik web siteleri ile onların çok rahat ve kolay bir şekilde internet pazarında yer alabilmelerini sağlamaktayız.

Malatya Web Internet ve Bilgisayar Hizmetleri

Malatya Web olarak sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

 

malatyaweb

MalatyaWeb

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ