26.01.2022 - Malatya Rehber & Firma Rehberi
Malatya Rehber Şehir Portalı

MWS Bilişim Teknolojileri

ADRES
Tecde Mh. Güngör Cad. Ay Yıldız Sk. No:42
TELEFON
FAKS
05557860666
INSTAGRAM
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Malatya Web olarak sektörde 20 yıllık deneyimimizle kurumsal bir yapı altında web site tasarım, e-ticaret sitesi yapma, Google üst sıra çalışmaları ve sosyal medya reklamları ile çalışmalarımıza başladık. Özellikle ilk defa site açacak işletmelerin tüm web site oluşturma basamaklarında ve sonrasında yapılan bu sitelerin güncellenmesi, korunması, yedeklenmesi işlemlerinin takibini yapıyoruz.

Ayrıca Malatya ‘da bulunan esnaf ve kurumların site, ofis, iş yeri, ürün tanıtımlarını şehrimize ait Malatya Portal Firma rehberimizde ücretsiz olarak yayınlıyoruz.

MWS Bilişim Teknolojileri – Malatya Web Site

Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim. felsefesi ile işletmelerin internet teknolojisine uyum sağlamalarına, iş geliştirmeye ve internet pazarından faydalanmaya yönelik çözümler sunar. Profesyonel programcı ile hedef kitleye hitap edecek web projeleri hazırlar. E-Ticaret, E-Yazılım, E-iş modüllerini şirketinize uyarlamanızı sağlayarak gerekli danışmanlık hizmetini sunar. Profesyonel, planlı ve sistematik çalışmalar ile sağlıklı projelere imzasını atmaya devam etmektedir.

Çözüm Ortağınız
  • Müşterilerimizi kurumsal anlamda en iyi şekilde tanıtmak
  • İnteraktif sistemlerle E- ticaret anlayışını geliştirmek
  • Web sayfasını planlama ve fikir diyalogu ile güncel tutmak

 

malatya web

Merhaba ; Siz değerli müşterilerimize ve sektörden yakınımız bildiğimiz arkadaşlarımız için bir konuyu açıklamaya kavuşturmak bizler için elzem olmuştur. 2005 yılından beri malatyaweb.com, malatyaweb.net, malatyaweb.org isim hakları bizlere ait olmakla birlikte iş yoğunluğu ve aynı zamanda başka sektörlerdeki çalışmalarımız nedeniyle resmi olarak ilgilenemediğimiz MalatyaWeb ismi 2-3 yıl önce com.tr adresi patenti ile birlikte başkaları tarafından alınmıştır. Etikliği vicdanlara bırakılan bu ve benzeri davranışlar nedeni ile yeni ismimiz ile yola devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.

MWS Bilişim Teknoloji ‘leri ismimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğimizi bildirir, saygılarımızı sunarız.

WEB SİTE SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN GEÇMEMİZ GEREKEN AŞAMALAR

1 – İlk olarak daha önce başkası tarafından kullanılmamış bir isim bulmamız gerekli. ‘ Domain ‘ olarak adlandırılan bu isim hakkı seçiminde sizi ilgilendiren veya iş yerinizin içeriğini kısaca anlatan ; firma isminiz, tanıtım veya satışını yapacağınız bir ürünün ismi, herhangi bir özgün kelime …vb gibi.

Domain (isim hakkı) konusunu merak etmeyin. Siz sadece aklınızda tasarladığınız ve almak istediğiniz ismi bize bildirin, sizin için onu en az 1 Yıllık olarak adınıza kayıt yaptırıp, faturası ile size teslim edelim.

2 – İsim hakkımızı aldıktan sonra yayınlayacağımız resimler, yazılar, belgeler için 7/24 çalışan ve 365 gün açık olan sunucu dediğimiz bilgisayarlardan kendimize bir alan kiralıyoruz. Bu da kısaca ‘ Hosting ‘ olarak adlandırılıyor. Hosting yani web alanı konusunda dikkat etmemiz gereken konuların başında ;

  • Yedekleme sistemi olmalı
  • 365 gün aktif çalışır ve ulaşabilir olmalı
  • Mümkünse Web dosyalarımızı yükleyeceğimiz bu bilgisayarın Türkiye sınırları içerisinde barındırılıyor olması
  • Sunucu yazılımlarının sürekli güncel ve güvenlikli olması gerekmektedir.
MWS Bilişim Teknolojileri MWS Bilişim Teknolojileri MWS Bilişim Teknolojileri MWS Bilişim Teknolojileri

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ