18.01.2022 - Malatya Rehber & Firma Rehberi
Malatya Rehber Şehir Portalı

Araştırma Randevu Alma

Araştırma Randevu Alma

MALATYA TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ ( ARAŞTIRMA HASTANESİ ) – RANDEVU ALMA

Randevu alırken dikkat etmeniz gerekenler ve diğer konularda kısa bilgilendirmeler. Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi randevu sistemi kısa yolları.

Araştırma Hastanesi Online Randevu Al (Chrome Tarayıcı Kullanınız)

 

Araştırma Hastanesi Randevu Sorgulama ve İptal Etme (Chrome Tarayıcı Kullanınız)

 

Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız (Chrome Tarayıcı Kullanınız)

 

Turgut Özal Tıp Merkezi ÖZEL POLİKLİNİK Listesi

 

 

DİKKAT ÖNEMLİ NOT !
Sistemden verilen muayene randevu saatleri gerçek muayene saatleri ile farklılık gösterebilir. Muayene kabullerinde sistemden verilen sıra esas alınmaktadır. Hastane randevu listesinde yer almayan bölümlerden randevu alınabilmesi için hastalarımızın randevu hattını (444 1 996) kullanmaları önemle duyurulur.

 

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ

İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi 1990 yılında Devlet Hastanesi´ne ait barakalarda geçici olarak hizmete başlamıştır. Sağlık alanında ülkemizin en önemli ve en modern hastane projesi olan Turgut Özal Tıp Merkezinin temeli 1991 yılında atılmış ve 5 yıl içerisinde tamamlanarak 1996 yılında hizmete girmiştir. İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi, Malatya´nın 10 km. doğusunda 309 nolu karayolu üzerinde 7.000 dönüm alana kurulmuş İnönü Üniversitesi kampüsü içinde yer almaktadır. Binanın dışı ısı yalıtımlı, yüksek reflektif özellikli camlar ile bariyerli giydirme cephelidir. Dışarı açılan penceresi bulunmamaktadır. Tüm kapalı alanlarda ısıtma, ameliyathane ile yoğun bakımlarda hijyenik klimatizasyon, soğutma ve havalandırma klima santralleri, soğutma grupları ve aspiratörlerden oluşan iklimlendirme ile sağlanmaktadır.

Hastanemiz sağladığı sağlık hizmetleri ile bölge hastanesi olup komşu ülkelerden de hasta kabul etmektedir. Karaciğer naklinde dünyada ilk üçe giren hastanemiz, böbrek nakli, kemik iliği transplantasyonu, yanık merkezi ile geniş kapsamlı hizmetler vermektedir. Hasta odalarımızın büyük bir bölümü ikişer kişilik olup müstakil tuvalet ve banyosu mevcuttur. Merkezi oksijen ve vakum sistemleri, her odada bulunmaktadır. İl dışından gelen hastalarımızın yakınları için konuk evi bulunmakta olup, çocukları yoğun bakımda olan anneler için refakatçi anne ünitesi bulunmaktadır.

22 yıldaki hızlı gelişmeye ve artmış deneyimimize paralel olarak; 2007 yılından itibaren Hastanemiz TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini,2012 Ocak ayından itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği ile beraber Çevre Yönetim Sistemini hastanemizde uygulayarak 3 belgeli ilk üniversite hastanesi olma hedefini gerçekleştirmiştir.2013 yılında TS 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini,2014 yılında ise Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini hastanemize kurarak 5 Yönetim Sistemini birden entegre etmiştir.

Tıp Merkezi, teşhis ve tedavi ünitelerinin çoğunun yeni hizmete girmesine rağmen, hizmet yönünden diğer tıp fakültesi hastanelerini geride bırakmıştır. Modern ve çağdaş hastane olma hedefini gerçekleştirme yönünde yol almaya devam etmektedir.

TÖTM, ABD Houston Methodist hastanesinin ikizi olarak planlanan ve 1991 yılında temeli atılarak hızlı bir gelişmeyle beş yıl sonra 1996 yılında hizmete açılmıştır.

 1. TÖTM 24.000 metrekare alana kuruludur.
 2. Toplam kapalı alanı 154.500 metrekaredir.
 3. 16 katlı kulede 27 ve Karaciğer Nakil Hastanesinde 12 olmak üzere toplam 39 ameliyathane,
 4. Ana binada 265 ve Karaciğer Nakil Hastanesinde 36 olmak üzere toplam 301 yoğun bakım yatağı,
 5. Karaciğer Nakil Hastanesinde 152 ve ana binada günübirlik yataklar dahil olmak üzere yoğun bakımlar dahil toplam 1368 yatak kapasitesi vardır.
 6. Dünyada ilk ve tek olan Karaciğer Nakil Hastanemizin inşaatı ve tefrişatı tamamlanmış ve hizmete girmiştir (2016).
 7. TÖTM’de 30 adet asansör bulunmaktadır.

Alıntı : https://totm.inonu.edu.tr/

 

Randevu

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Bengü dedi ki:

  Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi poliklinikler rezil ötesi bir durumda. %10 gibi bazı poliklinikler istisna tam rezalet ve kendini beğenmişlik abidesi. Randevu alırsın, sonra sabahın köründe gidip birde sıra alman gerekir. 15 kez randevu alıp da halen bir kez randevu saatinde veya daha öncesinde sıra gelmemiştir. Çünkü personel yakınları ve yönlendirmeden gelenlerden size zaman ayıramazlar. Totalde 30 dakikalık bir işiniz vardır fakat sabah 8:00 da orda olup akşam 17:00 gibi sizi ancak gönderirler.

  Ülkemizde sağlık sistemi iyi diyorsunuz ya! Evet sağlıkçılar açısından çok iyi, hani sağlıkçılara şiddete hayır diyorsunuz ya inanın %90 ‘ınız bunu hak ediyorsunuz. Özellikle bahsi geçen hastane için yazıyorum.

BİR YORUM YAZ