15.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Real Pizza

ADRES
Fahri Kayahan Tecde geçişi
TELEFON
FAKS
04222383838
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Real Pizza Malatya

2004 yılından bu yana Malatya‘da pizza sektöründe adından söz ettiren Aile Şirketimiz, 2009 yılında Pizza Real markası ile Malatya’da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayarak yerel bir marka olan Pizza Real, geçen süreçte kendisine ait, Malatya, Mersin, Erzincan ve Sivas İllerindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Ana ilkesini “Müşteri Memnuniyeti Her şeyden Önce Gelir” diye belirleyen Pizza Real, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

“Gerçek Lezzetler” sloganıyla %100’lük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan Pizza Real, bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına ve merkez ile şubesinin uyumuna büyük önem vermektedir.”

Pizza Real, Malatya ve Bölge genelinde süratle artan müşterileriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güler yüzle sunarak her geçen gün büyümektedir.

 

http://www.pizzareal.com.tr/

Real Pizza Real Pizza Real Pizza

Henüz video eklenmemiş.

  1. Malatya Haber dedi ki:

    Real Pizza yeni şube açılışlarına devam ediyor. Fahri Kayahan ikiz kule yanındaki petrolden düz bir şekilde Tecde Güngör caddesine geçerken petrolden 200mt ilerde sağda yeni Real Pizza şubesini görebilirsiniz. Real pizza telefonla sipariş, gel al ve paket servisi şeklinde hizmet sunmaktadır. Real Pizza telefon numarası : 04222383838

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ