22.11.2019 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi

Yaprak Döner Malatya

ADRES
Hamidiye mah. Antepli sokak. 9/f - Malatya
TELEFON
0422 323 78 95
FAKS
0422 325 78 95
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR
Yaprak Döner ’i farklı kılan özelliklerin başında gelen lezzeti ve hijyen ortamlarda hazırlanmasıdır. Sadece bulunduğu şehir değil Türkiye ve Yurt dışından bir çok ülkede yaşayan gurbetçilerimizden ilgi görmesinin nedeni ; “ 1986’dan başlayıp 2013 yılına kadar uzayan tecrübe ve deneyimlerin ve gerekli esaslardan ödün vermeden çalışmanın ulaştırdığı bir noktadır.”
 Yaprak Döner Kurumsallaşma yolunda hiç bir fedakarlıktan çekinmeden gerekli yatırımları yapmaya devam etmektedir. 2009 yılında açılan yeni yeri ile lezzet sınırlarını genişleten firmamız önümüzde ki yıllarda hedefini daha da büyüterek ulusal bir marka olmayı amaçlamaktadır…
[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

~Malatya Son Dakika Haber sistemi ve Firma Rehberi olarak kurulan Portal sitemiz hizmetlerine devam etmektedir. Malatya Haber alma konusunda bir çok sosyal medya kaynağından yararlandığımız gibi bir çok yerel ve genel haber sitesinden de faydalanmaktayız. Kullanım şartları içerisinde belirtilen sitelerin Malatya ile ilgili haberleri sitemizde yayınlanmamaktadır. Kural ihlali yaptığımızı düşünüyorsanız malatyaweb@gmail.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde Malatya son haberler bulabilirsiniz.