19.01.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Avea, TTNET, Türk Telekom

Avea, TTNET, Türk Telekom

Avea, TTNET, Türk Telekom markaları birleşti diyorsunuz. Bu ne anlama geliyor?

Türkiye’nin entegre telekomünikasyon grubu olarak; mobil, internet, ev telefonu ve kurumsal servisler alanında hizmet veren Avea,TTNET ve Türk Telekom markalarını, “Türk Telekom”  tek markası altında bir araya getirdik.

Marka birleşmesi ile tüzel kişilikler korunarak Avea ve TTNET markaları Türk Telekom olarak güncellendi. Kullanmakta olduğunuz tarife, paket, kampanya veya katma değerli servislerinizin isimleri güncellenebilecek olup bu güncelleme ile fiyat, içerik ve mevcut haklarınızda değişiklik olmayacaktır. Aynı şekilde ödeme tarihleri, kanalları ve talimatlarınız değişmeyecektir.

Bu büyük marka birleşmesi ile Türk Telekom’un logosu ve marka kimliği de yenilendi.

Hayatımızda ne değişecek? Bize faydaları nelerdir?

Artık tüm mobil, ev telefonu ve evde internet ihtiyaçlarınız için çok daha avantajlı ve çoklu ürünler hizmetinize sunulabilecektir. Tüm ürünleriniz için daha hızlı hizmet verilmesi hedeflenmektedir. Türk Telekom Grubu paylaşım izni vermeniz durumunda ise, size özel teklifler sunulabilecektir.

Türk Telekom Avea ve TTNET’i satın mı aldı?

Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş.tüzel kişiliklerini aynen devam ettirmektedirler. Sadece mevcut firmaların ürünleri Türk Telekom markası adı altında sunulacaktır.

 

turk-telekom-grubu

Telefonumda görünen “Avea” marka ismi neden değiştirildi?

Avea, TTNET, Türk Telekom markaları “Türk Telekom” markası altında bir araya getirilmiş, telefonunuzdaki Avea markası bu yönde güncellenmiştir.

Telefonumda görünen marka ismi halen “Avea” görünüyor. Neden olabilir?

Sim kartınız marka isim değişikliğini desteklemiyor olabilir. En yakın Türk Telekom Mağazamızı ziyaret ederek 4.5G uyumlu sim kartınızı temin edebilirsiniz.

Kaynak : www.turktelekom.com.tr/
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ