27.02.2021 - Malatya Şehir Portalı & Firma Rehberi
Malatya Portal ~ Firma Rehberi

Malatya iş ilanları

İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ / Yayınlanma Tarihi: 10.08.2017

İNTERNETTE BAŞVURACAKLARIN DİKKATİNE;  TALEP 3 AYLIK GEÇİCİDİR. GENEL ŞARTLARI: 1- DAHA ÖNCE  MATBAA OFSET BASKI İŞLRİNDE EN AZ 1 YIL ÇALIŞTIĞINA DAİR SERTİFİKA SAHİBİ OLMAK. 2- ENAZ B SÜRÜCÜ BELGE SAHİBİ OLMAK.BELGESİ OLMAYANLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİLMEYE ALINMAYACAKTIR.Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. – Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. – İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.


SOMAY PLASTİK SAN VE TİC LTD ŞTİ / Yayınlanma Tarihi: 07.08.2017

20 Kişiye yemek yapabilecek Bayan alınacaktır.Kişi artan zamanlarda çay ve temizlik hizmeti verecektir.şartlar işverenle görüşülecektir.i.aydemir


MURAT ÖZBEY-MODERN HALI YIKAMA / Yayınlanma Tarihi: 09.08.2017

2 kişi şoför alınacaktır.Kişiler taşıma ve yıkama işinde de çalışacaktır.Şartlar işverenle görüşülecektir.


KARAGÖZLÜLER TEKSTİL A.Ş. / Yayınlanma Tarihi: 07.08.2017

karagözlüler tekstilde vardiyalı çalışacak beden işçisi alınacaktır şartlar işverenle görüşülecektir.


ROTA TEKSTİL TUR.SAN.TİC.A.Ş. / Yayınlanma Tarihi: 08.08.2017

Tekstil fabrikasında makine bakımı yapabilecek makine bakımcısı alınacaktır Şartlar işverenle görüşülecektir.


NİMEKS ORGANİK LTD.ŞTİ. / Yayınlanma Tarihi: 07.08.2017

M.Ç DENEYİMLİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE KİMYA TEKNİKERİ ALINACAKTIR.İş ilanları 09Şubat 2017 Tarihinde İŞKUR web sitesi üzerinden güncellenmiştir. İşkur sitesine üye girişi yaparak veya il, ilçenizdeki İşkur Müdürlüklerine giderek daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ